2 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" ремонт електрообладнання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Немного о ремонте

Немного о ремонте

С тех пор, как Европа вошла в период индустриализации, и все промышленные предприятия начали оснащать современным электрическим оборудованием, на плечи предпринимателей лег вопрос  об уходе и ремонте всех жизненно необходимых для них деталей.  В первую очередь, металлическое сердце, вместо пульса которого -  электрический ток, это – электродвигателя. Его функция  состоит в том, чтобы «включать» во взаимодействие все остальные части оборудования, работая на магнитном поле, и синхронизировать все взаимодействия механизма.  

Головними частинами будь-якого електродвигуна є статор і ротор. Статор – не що інше, як нерухома частина всього пускового механізму, яка при виникненні магнітного поля запускає рухому частину – ротор. Він в свою чергу при обертанні лопатей або коліс (в залежності від принципу будови) віддає або відпускає енергію або в робоче тіло. При постійному русі цих механізмів, окремі частини мають властивість зношуватися, що є початком подальших поломок і приходу в непридатність устаткування. І ось у момент зносу окремих частин або загального тіла виникає питання «Що мені з цією купою деталей робити далі?» І в цей момент, як марвеловские супер-герої, з'являємося ми.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner