2 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" ремонт електрообладнання

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" ремонт електрообладнання

       

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" - це електроремонтне підприємство, яке протягом 8 років успішно реалізує свої послуги на ринку електрообладнання.

В даний час ми спеціалізуємося на капітальному ремонті загальнопромислових електродвигунів змінного і постійного струму будь-яких типів і габаритів, а так само на ремонт вантажопідйомних електромагнітів будь-яких модифікацій. У ході успішних робіт ми отримали дозвіл (№0216.18.12) на ремонт електричних машин, а саме: монтаж, демонтаж і налагодження електрообладнання підвищеної безпеки.

Наше підприємство укомплектоване всім необхідним обладнанням, що дозволяє виконувати роботу в обумовлені терміни і якісно. Так само є токарний ділянку для виконання робіт з механічної частини.

На всі відремонтоване нами електрообладнання ми надаємо гарантію 12 місяців за умови дотримання правил технічної експлуатації. Хочемо сказати тільки одне: ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" - це якісне обслуговування устаткування і його власника.

Статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner