2 відгуків

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" ремонт електрообладнання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Про нас

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" - це молода компанія, яка успішно реалізує свої послуги на ринку електрообладнання.
Чим ми займаємося? Ми надаємо безліч ремонтних послуг, що стосуються Вашого промислового обладнання, а саме: електродвигуни, трансформатори, генератори, електромагніти будь-яких типів і габаритів і багато іншого. У ході успішних робіт ми отримали дозвіл на ремонт електричних машин, на монтаж, демонтаж і налагодження електроустаткування. Ми розкрутимо, виявимо помилку, відремонтуємо, скрутимо, перевіримо, перевіримо і віддамо Вам обладнання з усунутими неполадками.
Коли ми цим займаємося? Кожен день з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00, а у вихідні ми придумуємо нові способи роботи з технікою і клієнтами.
Як ми це робимо? Наш колектив невеликий, але в ньому зібрані найбільш досвідчені і технічно підковані майстри, які працюють з моменту відкриття нашої компанії, і досі виконують свою роботу бездоганно. Наш цех укомплектований сучасним обладнанням, що дозволяє робити роботу швидко і якісно! Наші працівники мотивовані на успіх виконання поставлених завдань, так як це безпосередньо впливає на успіх компанії в цілому і задоволеність наших клієнтів.
Всі наші роботи і дозвіл на них задукоментированы. Компанія має солідну репутацію на ринку ремонту електрообладнання надалі більше 5 років існування і співпраці з іншими компаніями. Ми впевнені в якості надаваних нами послуг, з цього нашим клієнтам даємо гарантію 12 місяців на все наше обслуговування.
Ще одна з переваг нашого підприємства - прийнятні ціни і гнучка система знижок для постійних клієнтів. З зразковими нашими цінами ви зможете ознайомитись тут або уточнити у менеджера, так як розрахунок цін відбувається індивідуально в залежності від багатьох факторів, але остаточний висновок зробите після візиту до нас.
Хочемо сказати тільки одне: ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА - це якісне обслуговування устаткування і його власника. Ми будемо раді Вас бачити в нашому цеху, де покажемо Вам справжню силу і командне майстерність нашої компанії.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА"
Тип компанії:
Компанія, що надає послуги, Виробник
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2013
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
г. Днепр, ул. Качалова, д.1

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner