Кошик
2 відгуків
ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" ремонт електрообладнання
+380 (96) 379-84-37
+380 (63) 431-29-63

Про нас

ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА" - це молода компанія, яка успішно реалізує свої послуги на ринку електрообладнання.
Чим ми займаємося? Ми надаємо безліч ремонтних послуг, що стосуються Вашого промислового обладнання, а саме: електродвигуни, трансформатори, генератори, електромагніти будь-яких типів і габаритів і багато іншого. У ході успішних робіт ми отримали дозвіл на ремонт електричних машин, на монтаж, демонтаж і налагодження електроустаткування. Ми розкрутимо, виявимо помилку, відремонтуємо, скрутимо, перевіримо, перевіримо і віддамо Вам обладнання з усунутими неполадками.
Коли ми цим займаємося? Кожен день з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00, а у вихідні ми придумуємо нові способи роботи з технікою і клієнтами.
Як ми це робимо? Наш колектив невеликий, але в ньому зібрані найбільш досвідчені і технічно підковані майстри, які працюють з моменту відкриття нашої компанії, і досі виконують свою роботу бездоганно. Наш цех укомплектований сучасним обладнанням, що дозволяє робити роботу швидко і якісно! Наші працівники мотивовані на успіх виконання поставлених завдань, так як це безпосередньо впливає на успіх компанії в цілому і задоволеність наших клієнтів.
Всі наші роботи і дозвіл на них задукоментированы. Компанія має солідну репутацію на ринку ремонту електрообладнання надалі більше 5 років існування і співпраці з іншими компаніями. Ми впевнені в якості надаваних нами послуг, з цього нашим клієнтам даємо гарантію 12 місяців на все наше обслуговування.
Ще одна з переваг нашого підприємства - прийнятні ціни і гнучка система знижок для постійних клієнтів. З зразковими нашими цінами ви зможете ознайомитись тут або уточнити у менеджера, так як розрахунок цін відбувається індивідуально в залежності від багатьох факторів, але остаточний висновок зробите після візиту до нас.
Хочемо сказати тільки одне: ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА - це якісне обслуговування устаткування і його власника. Ми будемо раді Вас бачити в нашому цеху, де покажемо Вам справжню силу і командне майстерність нашої компанії.

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "ДНІПРО ЕЛЕКТРОСИЛА"
Тип компанії:
Компанія, що надає послуги, Виробник
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2013
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
г. Днепр, ул. Качалова, д.1

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner